MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Karmstolar 16353057

nr 1635 3057

Karmstolar

ett par, Ek, 1910-20-tal

Kondition: slitage, slitage

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 12 augusti 2024
kl 20:41:09

7/8 10:10:05 1      Vinnande bud